O Firmie

O Firmie

Fabryka mebli MARDOM rozpoczęła działalność w 1990 roku. Od momentu powstania, czyli już ponad 30 lat nieustannie dbamy o podwyższanie jakości produktów i usług, stosując w tym celu zaawansowane technologie produkcyjne oraz podnosząc kwalifikacje naszych pracowników.

Mamy nadzieję, że otwartość na zmiany oraz innowacyjne rozwiązania zaowocują korzyściami oraz zadowoleniem naszych Klientów.

Nieustannie dbamy o to, by nasze produkty cechował doskonały stosunek jakości i funkcjonalności do ceny.

Głównym punktem naszej działalności jest usługowa produkcja mebli na indywidualne zamówienie Klienta. Usługa obejmuje projekt, wykonanie oraz montaż. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą produktową, zapraszamy do odwiedzenia działu Oferta.

Nasza działalność koncentruje się wokół centralnej części kraju – głównie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Jesteśmy jednak w stanie zrealizować zamówienia na obszarze całej Polski a także za granicą.

Potwierdzenie jakości naszych produktów i usług stanowią liczne opinie zadowolonych klientów – zarówno indywidualnych, jak i firmowych:

Gorąco polecam. Profesjonalna obsługa. Krótkie terminy. Nasza kuchnia stała się teraz głównym miejscem spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Wszystkim moim znajomym będę polecać Państwa firmę :)

Krystyna, Koluszki

Serdecznie dziękuję za tak miłą i sympatyczną współpracę. Cenię sobie fachowość, a pomoc i sugestie które zaoferowała firma MARDOM okazały się strzałem w dziesiątkę!.

Piotr, Brzeziny

Szczegóły są najważniejsze. Nasze meble miały idealnie komponować się z wystrojem biura, projektem budynku i jednocześnie być ergonomiczne. Meble z firmy MARDOM wpasowały się idealnie w naszą koncepcję. Stanowią teraz ważny element codziennej pracy w naszej firmie. Szczerze gratuluję wysokiej jakości usług.

CRB Sp. z o.o., Łódź

Dla nas to Klient oraz jego potrzeby są na pierwszy miejscu.

W ciągu ostatnich lat koncepcja aranżacji wnętrz ulega znacznej zmianie. Obecnie dobre meble muszą spełniać wiele warunków – być ergonomiczne, eleganckie, świetnie komponować się z otoczeniem i tworzyć przyjazną atmosferę w pomieszczeniu a przy tym wykazywać dużą odporność na zużycie. Dlatego właśnie nasi Klienci otrzymują od nas kompleksową ofertę obejmującą projekt, aranżację oraz wyposażenie. Nasze produkty są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań nabywcy. Każde wyzwanie jest dla nas powodem do radości, dlatego cenimy sobie wymagających Klientów.

Jesteśmy firmą, która dynamicznie rozwija się na krajowym rynku. Odchodzimy od utartych schematów, nieustannie dbając o poszerzanie swoich umiejętności. Praca jest dla nas bardzo ważna, dlatego pochodzimy do niej poważnie, przykładając dużą wagę do terminowej realizacji zleceń. Zaufało nam już wiele osób, które nie zawiodły się prezentowanym przez nas poziomem. Dołączając do nich możesz być spokojny o jakość i profesjonalizm współpracy z MARDOM.

Aby osiągnąć postawione przed sobą cele, działamy w myśl 4 nadrzędnych zasad:

  • Profesjonalizm - podstawa budowania silnych, długotrwałych relacji z naszymi odbiorcami.

  • Jakość - tylko produkty na najwyższym poziomie zapewniają Klientom satysfakcję z otrzymanych rozwiązań.

  • Terminowość - zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dziś jest czas. Szanujemy czas naszych klientów i realizujemy zamówienia zgodnie z ustalonym terminem.

  • Pasja - bo bez niej osiągnięcie wszystkich innych celów byłoby niemożliwe.

Nawiązujemy także współpracę z dostawcami sprzętu AGD, akcesoriów meblowych i innych elementów wyposażenia wnętrz, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu optymalne rozwiązania.

Doświadczona kadra kreatywnych i kompetentnych osób jest gwarancją, że współpraca z nami przyczyni się do Państwa sukcesów.

MARDOM Zakład Produkcyjny

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Oferujemy nawyższą jakość świadczonych usług wykonanych według najnowszych trendów, indywidualne podejście do każdego klienta, krótkie terminy wykonania zleceń, konkurencyjne ceny, niedrogie meble kuchenne, biurowe, pokojowe, szafy, garderoby, pomoc w zakresie świadczonch usług, dalszą opiekę nad nad wykonanym zleceniem (rozbudowy, modyfikacje)